Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

WYCIECZKA DO NIEMODLINA

W dniu 14 lutego nasze przedszkolaki brały udział w wycieczce do Niemodlia gdzie miały zapewnione ciekawe atrakcje . Na początku odwiedziły Ośrodek Kultury w Niemodlinie, gdzie obejrzały spektakl " O małej syrence w niejednej piosence" .Piękny spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa przeniósł nasze przedszkolaki w niesamowity podwodny świat, piękne wykonanie, przepiękne stroje i cudowna atmosfera sprawiła uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci.

Kolejnym punktem naszej wycieczki był Komisariat Policji w Niemodlinie gdzie dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy o pracy Policji , miały okazję pooglądać radiowozy, porozmawiać z Panią Policjantką, zadawać pytania i zobaczyć niezbędne rekwizyty potrzebne w pracy w Policji.

Dzieci odwiedziły również Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną gdzie dowiedziały się jak należy dbać o książki i co należy zrobić aby do takiej biblioteki należeć .Dziękujemy zaprzyjaźnionym Paniom za ciepłe przyjęcie, przeczytane książeczki, teatrzyk i słodkości